Signováno vpravo dole, nerámováno, originální autorský certifikát, kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno.
Technika: Kombinovaná technika/plátno
Výška: 100 cm, šířka: 1000 cm
Stav: Dobrý
Konec aukce: 06.05.2024 19:48
Dosažená cena: 115 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Přihlásit se nebo Registrovat
Seznam příhozů (132)
částka | příhoz |