Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 36 cm, šířka: 102 cm, rámování: 50,5 x 117 cm
Stav: Dobrý
Konec aukce: 06.05.2024 19:33
Dosažená cena: 40 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Přihlásit se nebo Registrovat
Seznam příhozů (82)
částka | příhoz |