Při nákupu nad 5000 Kč, poštovné nebo dovoz po celé ČR zdarma.
+420 605 146 076 · aukce@galerieumeni.cz · Ostrava

28. Valašská krajina I.

Autor: Ilja Hartinger
(1935)

Kategorie: Obrazy

prodáno
Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 36 cm, šířka: 102 cm, rámování: 50,5 x 117 cm
Stav: Dobrý

Konec aukce: 06.05.2024 19:33

Dosažená cena: 40 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (82)

částkapříhoz
40 000 Kč6.5.2024 19:28:28 (limit 6.5.2024 19:26:02)
39 500 Kč6.5.2024 19:28:28
39 000 Kč6.5.2024 19:28:24 (limit 6.5.2024 19:26:02)
38 500 Kč6.5.2024 19:28:24
38 000 Kč6.5.2024 19:27:42 (limit 6.5.2024 19:26:02)
37 500 Kč6.5.2024 19:27:42
37 000 Kč6.5.2024 19:27:39 (limit 6.5.2024 19:26:02)
36 500 Kč6.5.2024 19:27:39
36 000 Kč6.5.2024 19:27:36 (limit 6.5.2024 19:26:02)
35 500 Kč6.5.2024 19:27:36
35 000 Kč6.5.2024 19:27:33 (limit 6.5.2024 19:26:02)
34 500 Kč6.5.2024 19:27:33
34 000 Kč6.5.2024 19:27:27 (limit 6.5.2024 19:26:02)
33 500 Kč6.5.2024 19:27:27
33 000 Kč6.5.2024 19:27:20 (limit 6.5.2024 19:26:02)
Chcete vědět o našich novinkách jako první?
Zanechte nám vaši e-mailovou adresu a už vám neunikne žádná speciální nabídka