Při nákupu nad 5000 Kč, poštovné nebo dovoz po celé ČR zdarma.
+420 605 146 076 · aukce@galerieumeni.cz · Ostrava

22. Marie č.1

Autor: Jan Saudek

Kategorie: Obrazy

prodáno
Signováno vpravo dole, k dílu je přiložen ručně psaný certifikát vyhotovený Janem Saudkem.
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 50 cm, šířka: 60 cm, rámování: 61 x 71 cm
Stav: Dobrý

Konec aukce: 06.05.2024 19:23

Dosažená cena: 200 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (107)

částkapříhoz
91 000 Kč18.4.2024 17:30:49
90 000 Kč18.4.2024 17:30:47 (limit 12.4.2024 10:36:06)
90 000 Kč18.4.2024 17:30:47
89 000 Kč18.4.2024 17:30:44 (limit 12.4.2024 10:36:06)
88 000 Kč18.4.2024 17:30:44
87 000 Kč18.4.2024 17:30:41 (limit 12.4.2024 10:36:06)
86 000 Kč18.4.2024 17:30:40
85 000 Kč15.4.2024 06:50:34 (limit 12.4.2024 10:36:06)
84 000 Kč15.4.2024 06:50:34
83 000 Kč15.4.2024 06:50:31 (limit 12.4.2024 10:36:06)
82 000 Kč15.4.2024 06:50:31
81 000 Kč15.4.2024 06:50:28 (limit 12.4.2024 10:36:06)
80 000 Kč15.4.2024 06:50:28
79 000 Kč15.4.2024 06:50:26 (limit 12.4.2024 10:36:06)
78 000 Kč15.4.2024 06:50:26
Chcete vědět o našich novinkách jako první?
Zanechte nám vaši e-mailovou adresu a už vám neunikne žádná speciální nabídka