Technika: Olej na plátně
Výška: 40 cm, šířka: 31,5 cm, rámování: 51 x 42,5 cm
Stav: Dobrý
Signatura: signováno
Konec aukce: 06.05.2024 19:20
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Přihlásit se nebo Registrovat