Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno, originál.
Technika: Papírový reliéf
Výška: 19,7 cm, šířka: 14,7 cm, rámování: 35,2 x 29,2 cm
Stav: Dobrý
Konec aukce: 06.05.2024 20:11
Dosažená cena: 11 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Přihlásit se nebo Registrovat
Seznam příhozů (32)
částka | příhoz |